Kontakta oss

Vårt kontor

Kungsgatan 7A, 411 19 Göteborg, SE

Visa på karta

Vill du jobba hos oss?

Vi söker ständigt duktiga profiler som passar in hos oss. Skicka gärna in ditt CV till vår rekryteringsbank, jobs@comactiva.se

 

Just nu söker vi en engagerad och driven projektledare, läs mer här!

Är du frilansöversättare?

Vi söker ständigt duktiga översättare med dokumenterad erfarenhet. Skicka ditt CV till frilansare@comactiva.se

Thomas Rösch

Försäljnings- och marknadsansvarig, ägare

 

+46 (0)31 701 48 95 thomas@comactiva.se

Victoria H Kilstam

CFO, affärsutvecklare, ägare

 

+46 (0)31 701 48 99 victoria@comactiva.se

Gabriella Rudström

Produktionsledare, översättare

 

+46 (0)31 701 48 98 gabriella@comactiva.se

Linda Heljevik

Ekonomiassistent

 

+46 (0)31 701 48 90 linda.heljevik@comactiva.se

Linda Müller

Projektledare, översättare

 

+46 (0)31 701 48 93 linda@comactiva.se

Martin Saldin

Språktekniker

 

+46 (0)31 701 48 94 martin@comactiva.se

Anna Bjureblad

Projektledare, översättare

 

+46 (0)31 701 48 91 anna@comactiva.se

Caroline Eriksson

Projektledare

 

+46 (0)31 701 48 92 caroline@comactiva.se

Sofia Johansson

Projektledare, översättare

 

+46 (0)31 701 48 96 sofia.johansson@comactiva.se

Emely Blixt

Projektledare, översättare

 

+46 (0)31 701 48 93 emely.blixt@comactiva.se

Sofia Tidqvist

Projektledare, översättare

 

+46 (0)31 701 51 61 sofia.tidqvist@comactiva.se

Annica Heuermann

Projektledare, översättare

 

 +46 (0)31 701 51 63 annica@comactiva.se